automtionwork

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

آیا سیستم تصفیه شما واقعاً برای شما کار می کند؟

کارخانه بزرگ شیرین سازی جدید در الجزایر افتتاح می شود

بزرگترین کارخانه آب شیرین کن اسمز معکوس آب دریا در قاره آفریقا این هفته به طور رسمی در الجزایر افتتاح شد.


پرسنل

13 نوامبر 2014iStock

بزرگترین کارخانه آب شیرین کن اسمز معکوس آب دریا در قاره آفریقا این هفته به طور رسمی در الجزایر افتتاح شد.


کارخانه نمک زدایی ماگتا ، که توسط شرکت Hyflux Ltd مستقر در سنگاپور اداره می شود ، ظرفیت شیرین سازی 500000 متر مکعب آب دریا در روز را دارد.


به گفته Hyflux ، کارخانه جدید بزرگترین مرکز پیش تصفیه اولترافیلتراسیون در جهان را شامل می شود. این دستگاه از فناوری فوق تصفیه اختصاصی شرکت برای فرآیند پیش تصفیه نمک زدایی استفاده می کند و سپس آب از طریق فناوری غشای اسمز معکوس عبور می کند.


کارخانه نمک زدایی Magtaa در 55 کیلومتری شرق اوران ، دومین شهر بزرگ الجزایر ، واقع شده است. بر اساس قرارداد خرید 25 ساله آب با L'AlgÈrienne Eaux و Sonatrach ، مصرف کنندگان و صنایع شهر و استانهای همجوار آب را تامین خواهد کرد.


اولیویا لوم ، رئیس اجرایی و مدیرعامل گروه هایفلوکس ، از افتتاح کارخانه نمک زدایی مگتاآ استقبال کرد و گفت که این کار در تأمین نیازهای آب الجزایر مثر خواهد بود.


لوم اضافه کرد: این پروژه همچنین "فناوری ما و همچنین توانایی های مهندسی و ساختمانی را برای شهرداری هایی که نیاز به راه حل های آب پایدار و مقرون به صرفه دارند نشان می دهد."


Hyflux کارخانه را تحت شرایط قرارداد 25 ساله کار و نگهداری می کند.


کارخانه نمک زدایی Magtaa دومین پروژه نمک زدایی Hyflux در الجزایر است. 200 هزار متر مکعب در روز کارخانه نمک زدایی سوک تلتا در سال 2011 شروع به کار کرد.

آیا سیستم تصفیه شما واقعاً برای شما کار می کند؟

قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی دسترسی به داده های در حال اجرا برای توربین ها امکان توسعه و آزمایش محصول را در زمان واقعی فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که فیلترها بهترین محافظت را انجام می دهند.


تیم نیکلاس

13 نوامبر 2017


شرایط محیطی می تواند تأثیر فوق العاده ای بر عملکرد توربین و قابلیت اطمینان فیلتر داشته باشد که اغلب بیش از حد معمول در نظر گرفته می شود. همه تصاویر با استفاده از CLARCOR Industrial Air ارائه شده است

شرایط محیطی می تواند تأثیر فوق العاده ای بر عملکرد توربین و قابلیت اطمینان فیلتر داشته باشد که اغلب بیش از حد معمول در نظر گرفته می شود. همه تصاویر با استفاده از CLARCOR Industrial Air ارائه شده است

فقط نصب فیلتر با راندمان بالا به این معنی نیست که کمپرسور یا فرآیند بهتر محافظت می شود. تأثیرات محیطی بر عملکرد فیلتر تأثیر می گذارد و می تواند منجر به مشکلات جدی جاری در محل شود که منجر به کاهش دسترسی فرایند می شود - چیزی که میلیون ها دلار هزینه دارد. در ارزیابی سیستم ورودی توربین گاز و چالش های محلی که با آن روبرو است ، گاهی اوقات تغییرات ساده ای هستند که می توانند عملکرد فیلتر را به طرز چشمگیری بهبود بخشند. دانش تخصصی مبتنی بر عملکرد سیستم تصفیه در دنیای واقعی می تواند تغییرات کوچک اما حیاتی را در طراحی سیستم ایجاد کند که می تواند تفاوت زیادی در عملکرد کلی فرآیند ایجاد کند.


توربین های گازی غالباً در مکان هایی که شرایط محیطی سازگار را فراهم می کنند ، قرار نمی گیرند. در واقع ، آنها اغلب در برخی از سخت ترین محیط ها نصب می شوند. پس چرا باید انتظار داشت که آنها مطابق با رتبه بندی کارایی بر اساس آزمایش در شرایط آزمایشگاهی عمل کنند؟ در دنیای واقعی ، آنها اغلب این کار را نمی کنند. برای اطمینان از عملکرد فیلتراسیون برای رسیدن به اهداف عملیاتی ، تصویری واضح از همه جنبه های یک نصب مورد نیاز است.


توربین های گازی مقدار زیادی هوا مصرف می کنند. هرگونه آلودگی در این جریان هوا می تواند منجر به کاهش کارایی ، آسیب به داخلی توربین و از دست دادن عملکرد شود. یک راندمان استاندارد نشان می دهد که اندازه ذرات خشکی که یک فیلتر به دام می اندازد ، اما در صورت وجود رطوبت یا مه ، اجازه تغییر در این ذرات را نمی دهد. گرد و غبار یا ماسه مرطوب می تواند به سرعت یک فیلتر با راندمان بالا را با محیط فیلتراسیون خوب که برای جذب ذرات ریز طراحی شده است ، مسدود کند. اگر در قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی نزدیکی خط ساحلی (در فاصله 12 مایلی) ، نمک نیز می تواند بسیار خطرناک باشد زیرا طبیعت رطوبت سنجی آن به این معنی است که می تواند به سرعت بین فرم خشک ، چسبناک و مایع حرکت کند. نمک علاوه بر چسبندگی به پره های توربین و تاثیر بر کارایی توربین ، می تواند با سوخت در مناطق گرمتر توربین ترکیب شود و سولفات سدیم را تشکیل دهد ، که می تواند با فلز توربین واکنش داده و باعث خوردگی سریع شده و منجر به خرابی فاجعه بار شود.


گرد و غبار عملکرد را تضعیف می کند

گرد و غبار می تواند باعث رسوب و فرسایش پره های توربین گازی شود. ذرات بزرگتر ، بزرگتر از 10 میکرون ، می توانند فلز داخل توربین را فرسایش دهند ، که بر بازده توربین تأثیر می گذارد و در نهایت ممکن است منجر به آسیب شدید ماشین شود. ذرات ریز گرد و غبار می توانند به پره های توربین بچسبند و بر روی آیرودینامیک کار کنند ، که به نوبه خود کارایی توربین را کاهش داده و هزینه های عملیاتی را افزایش می دهد. اگر رطوبت نیز به شکل مه ، مه یا بارندگی در جو وجود داشته باشد ، می تواند با گرد و غبار ترکیب شده و گل ایجاد کند که فیلترها را مسدود کرده و در نهایت منجر به قطعی برنامه ریزی نشده توربین می شود.


اگر بخواهیم سیستم فیلتراسیون به طور م continueثر کار خود را ادامه دهیم ، مدیریت کارآمد رطوبت در همه اشکال ضروری است. استفاده از فیلترهای آبگریز و پیشرفته با روکش الیاف مانع چسبندگی آلودگی های خشک شده و شستشوی آلاینده ها را از طریق کاهش قابل توجه تخریب خروجی و تلفات خروجی توان مربوطه بین شستشوی توربین ها از بین می برد.


برای تأسیسات موجود ، می توان عملکرد فیلتراسیون را با تجزیه و تحلیل داده های عملکرد توربین تخمین زد. اگر عملکرد رضایت بخش نیست ، توصیه های متخصص می تواند کمک کند - و همیشه تغییرات بزرگی لازم نیست ، همانطور که در مورد موردی زیر مشخص است.


Clarcor Industrial Air 1017 A59815 1

مطالعه موردی: توربین گازی نصب شده در ساحل خلیج فارس

شرایط سایت


در این سایت در خاورمیانه ، مشتری با مشکل عمر فیلتر در تاسیسات توربین مورد استفاده برای تولید برق مواجه بود. نصب و راه اندازی موجود به سختی می توانست به بیش از شش یا هفت ماه برسد تا فیلترها نیاز به تعویض داشته باشند ، که به معنای سطح غیرقابل قبول زمان خرابی و قطعی توربین ها بود. در یک مکان ساحلی و بیابانی ، سیستم فیلتراسیون برای مقابله با برخی از چالش برانگیزترین شرایط با سطوح فوق العاده زیاد ماسه و گرد و غبار و درجه حرارت بالا مورد نیاز است. مناطق اطراف نیز در معرض مه غلیظ و مه غلیظ بود که می تواند تقریباً در نیمی از سال وجود داشته باشد. فصل مه از سپتامبر یا اکتبر تا فوریه یا مارس ادامه داشت. این سایت همچنین روزهای تصادفی دیگری از مه غلیظ را تجربه کرد تا سیستم فیلتراسیون ورودی را بیشتر به چالش بکشد.


این سایت از توربین های گازی GE 9F.03 در پیکربندی بار پایه با برخی از واحدهای پشتیبان استفاده کرده است تا فرایند تولید را با قدرت ارائه دهد. با ارزش فرآیند بالا ، حداکثر قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی استفاده از سیستم هدف اصلی عملیاتی بود. از فیلترهای پالس خود تمیز کننده به صورت wi استفاده شدبرای جمع آوری رطوبت آزاد از هوا ، یکپارچه ساز نصب شده است. ترکیب کننده ها از مواد حصیری فیبری سنتی ساخته شده بودند و سیستم پالس به صورت 24 ساعته و 7 روزه کار می کرد.


مسائل موجود در سایت


با وجود شن و گرد و غبار زیاد در هوا ، حصیرهای فیبری در مواد منسجم به سرعت مسدود می شوند. در شرایط عادی ، آنها نیاز به تعویض هر دو تا سه هفته دارند ، اما هنگامی که سطح گرد و غبار فوق العاده بالا بود ، ممکن است در کمتر از هر دو تا سه روز مسدود شود. پس از مسدود شدن با ماسه و گرد و غبار ، تشک های ذوب کننده از هود هوا جدا می شوند و فیلترها در معرض گرد و غبار و رطوبت قرار می گیرند. همانطور که گرد و غبار با رطوبت متورم می شود ،ریموت کنترلر سپس فیلترهای ورودی را به سرعت مسدود می کند و باعث ایجاد جهش های ناگهانی فشار می شود و در نتیجه نیاز به خاموش و تعمیر فوری توربین وجود دارد. حتی با استفاده از فناوری خود تمیز کردن ، تعویض فیلتر هر شش یا هفت ماه مورد نیاز است. کاهش دسترسی توربین و ساعات کار مورد نیاز برای تعویض فیلتر و ذوب کننده برای مشتری غیرقابل قبول بود.


اهداف پروژه


مروری دقیق بر چالش های عملیاتی و عوامل ایجاد کننده آنها با هدف افزایش عمر فیلتر تا دو سال یا بیشتر انجام شد. این عمر فیلتر موجود تا 400 درصد افزایش یافته است. تحقق این هدف میلیون ها دلار در تولید از دست رفته مشتری صرفه جویی می کند و از دارایی های سایت بهتر محافظت می کند.


تجزیه و تحلیل نصب


برای افزایش عمر فیلتر و جلوگیری از افزایش فشارهای دیفرانسیلی که هنگام مسدود شدن فیلترها رخ می داد و در نتیجه توربین گاز خاموش می شد ، اقدام لازم بود. گرد و غبار محل بسیار خوب بود. همانطور که سیستم پالس به طور مداوم کار می کرد ، گرد و غبار از فیلترها برداشته شد ، اما به دلیل خوب بودن ، در هوا باقی ماند و بلافاصله دوباره وارد سیستم شد. دو زمینه بهبود مشخص شد: تغییر فناوری ادغام و تنظیم تنظیمات نبض خود تمیز بر روی فیلترها.


اقدام انجام شده


سیستم پالس-با تغییر سیستم پالس بر اساس عملکرد فشار فشار دیفرانسیل مناسب ، قبل از پالس اجازه داده شد که یک کیک گرد و غبار روی فیلترها ایجاد شود. این گرد و غبار سنگین تر می تواند از جاذبه برای حرکت به سمت پایین فیلتر استفاده کند تا اینکه گرد و غبار ریز در اطراف فیلترها شناور باشد. سیستم برای تمیز کردن در اندازه گیری آب 1.5 اینچ (wg) شروع شده و در 1 اینچ wg متوقف می شود. این تنظیمات برای تمیز نگه داشتن فیلترها و ایجاد تعادل در سیستم یافت شد.

فن آوری ادغام - ادغام کننده های حصیری سنتی ارزان هستند اما به راحتی توسط شن و گرد و غبار مسدود می شوند. فن آوری ادغام مدرن که به طور خاص برای مناطق گرد و غبار بالا طراحی شده است ، ذوب کننده TS1000 از CLARCOR (یک شرکت پارکر) از مسدود شدن مسدود کننده و در نهایت عبور از شن و گرد و غبار جلوگیری می کند. از 100 درصد مش مصنوعی استفاده می کند که با جذب قطرات مایع کوچک و ترکیب آنها برای تشکیل قطرات بزرگتر که از سیستم خارج می شوند ، رطوبت را به طور موثر حذف می کند. با عدم جذب گرد و غبار و شن و ماسه در این فرآیند ، تعمیر و نگهداری ذوب کننده به میزان زیادی کاهش می یابد و گرد و غبار عبور شده را می توان به راحتی با فیلترهای قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی  خود تمیز کننده که برای مقابله با این آلودگی طراحی شده اند ، برطرف کرد. مواد مصنوعی نیز به راحتی با شلنگ آب تمیز می شوند و زمان و هزینه نگهداری را در مقایسه با مواد منسجم سنتی که در صورت مسدود شدن نیاز به تعویض دارند ، کاهش می دهد. مشتری در ابتدا مواد منسجم مصنوعی را به مدت یک سال در واحد آزمایش نصب کرد. بررسی های منظم داده های عملکرد توربین در مقایسه با ذوب کننده اصلی برای اندازه گیری مزایای محصول جدید در برنامه توسعه محصول واقعی انجام شد. هنگامی که ثابت شد انتظارات را برآورده می کند ، این فناوری با موفقیت بزرگی در سراسر سایت اجرا شد.

نتایج مهمتر از محصولات است

همانطور که در مطالعه موردی نشان داده شده است ، استفاده از داده های واقعی بهترین راه برای ارزیابی نحوه عملکرد راه حل است. در پایان روز ، عملکرد توربین مهم است و ریموت کنترلر محلول تصفیه تنها یکی از ابزارهایی است که برای کاهش خطرات عملیات و محافظت از دارایی های با ارزش استفاده می شود. بدین منظور ، دسترسی به داده های در حال اجرا برای توربین ، بهینه سازی و آزمایش محصول را در زمان واقعی امکان پذیر می کند تا اطمینان حاصل شود که فیلترها در عین بهینه سازی در دسترس بودن فرایند و سربارهای اضافی ، بهترین حفاظت را از توربین ها می کنند.


Clarcor Industrial Air 1017 A59815 2

راه حل های ساده می توانند تاثیر بسزایی داشته باشند

از آنجا که تغییراتی در تنظیمات سیستم پالس ایجاد شده است و فناوری coalescer به روز شده است ، این سایت هیچ گونه خاموشی را به دلیل فیلترها یا افزایش فشار افتراقی تجربه نکرده است. فیلترهای خود تمیزکننده در حال حاضر از هدف مشتری دو ساله فراتر رفته اند و فاصله بین تعمیر و نگهداری بسیار افزایش یافته است. این منجر به افزایش کارایی کلی گیاه و در دسترس بودن فرآیند شده است.


خلاصه

تنها معیار واقعی عملکرد یک سیستم فیلتراسیون عملکرد حاصله از توربین گازی است که از آن محافظت می کند. هر کدام بنشینندe شرایط ، چالش ها و اهداف محیطی متفاوتی دارد و تنها با درک هریک ریموت کنترلر از این موارد است که می توان یک سیستم فیلتراسیون را برای بهترین عملکرد بهینه کرد.


مطالعه موردی ارائه شده نشان می دهد که اگر اپراتورها با مشارکت کارشناسان فیلتراسیون برای شناسایی راه حل مشکلات مشارکت کنند ، ممکن است نیازی به سرمایه گذاری مجدد و تغییر در سیستم نباشد. در واقع ، جایگزینی سیستم های کامل یک سرمایه گذاری سرمایه ای گران قیمت است که اگر مشکلات به طور کامل تحلیل و درک نشده باشند ، ممکن است اپراتور را با مشکلات مشابهی روبرو کند.


تیم نیکلاس رهبر خدمات فنی GT در CLARCOR Industrial Air ، یک شرکت پارکر است. CLARCOR Industrial Air ، بخشی از شرکت پارکر هانیفین ، طیف کاملی از سیستم های ورودی و فیلترهای مهندسی شده برای رسیدن به اهداف عملیاتی را تأمین می کند. طراحی سیستم های ورودی شامل سیستم های خود تمیز کننده (پالس) و سیستم های ورودی استاتیک برای کلیه سازندگان توربین گاز است.

(0) نظر
dragged border

تجهیزات اتوماسیون صنعتی

محافظت در برابر خرابی

 4 دقیقه فیلم / 2 دقیقه خوانده می شود

مروری بر پروژه

مسئله

این پروژه شامل ارائه یک سیستم عملکرد در زمان واقعی برای اندازه گیری OEE و شناسایی فرصت های بهبود برای هر منطقه از طبقه کارخانه بود.

جهیزات اتوماسیون صنعتی

مشخصات مورد نیاز کاربر عمدتا بیان می کند که سیستم باید OEE و عوامل آن (در دسترس بودن ، عملکرد و کیفیت) را اندازه گیری کند. محاسبه قابلیت اطمینان (MTBF) و قابلیت نگهداری (MTTR) خطوط تولید ؛ ثبت تمام خرابی ها و تلفات سرعت ؛ و ارائه اطلاعات تجاری برای شناسایی خودکار فرصت های اصلی بهبود OEE برای هر منطقه از کارخانه.


سیستم باید قابلیت های گردش کار را فراهم می کرد تا به مدیران اجازه دهد فرصت های بهبود را به افراد مناسب به عنوان وظایف اختصاص دهند. این سیستم همچنین موظف بود موتور رویدادی را ارائه دهد تا بتواند هشدارهای عملکرد کارخانه را به طرف مناسب ارسال کند و همچنین مدیریت بهبود مستمر را از طریق پیگیری تکمیل کار ارائه دهد.


راه حل

IPG راه حلی را بر اساس زیرساخت Ignition که در زیر پلتفرم Windows کار می کند و با استفاده از موتور Microsoft SQL Server ارائه داد. اجزای زیرساخت Ignition سه مورد اولیه کاربر را با استفاده از بسته Ignition Works با ماژول Downtime OEE ارائه می دهد.


چهار مورد آخر از طریق یک ماژول سفارشی که IPG برنامه نویسی کرده بود ، ارائه شد. دلیل اصلی توسعه یک ماژول ، به جای تعبیه قابلیت در پروژه ، این است که بتوان از کد به راحتی و به سرعت در پروژه های دیگر استفاده کرد.


نام ماژول سفارشی SENTINEL است. SENTINEL یک موتور منطقی ارائه می دهد که به طور خودکار فرصت های اصلی بهبود را از پایگاه داده Ignition OEE شناسایی می کند و به مدیریت کارخانه اجازه می دهد تا آنها را به عنوان وظایف به افراد مناسب در سازمان تحویل دهد. علاوه بر این ، SENTINEL مجهز به موتور رویداد است که در آن هشدارهای کارخانه را می توان به طور خودکار به افراد مناسب تحویل داد.


به عنوان مثال ، هنگامی که مدیر تعمیر و نگهداری وارد سیستم می شود ، می تواند به برگه ای با عنوان "فرصت های من" مراجعه کند تا از فرصت های اصلی بهبود بخش تعمیر و نگهداری مطلع شود. وظایف من ، پیگیری مسائل معلق این بخش ؛ هشدارهای من ، برای دانستن رویدادهای اصلی مربوط به نگهداری ؛ و شاخص های من برای بررسی داشبوردهای اصلی کارخانه و به ویژه شاخص های عملکرد کلیدی تعمیر و نگهداری.


نتیجه

پروژه به موقع و با بودجه پیشنهادی تحویل داده شد. ماژول SENTINEL به زودی از طریق ماژول خودکار القایی خودکار در دسترس خواهد بود.این ماژول موقعیت شغلی کارگر را تشخیص داده و وظایف مربوطه را نشان می دهد.


 ماژول SENTINEL IPG در کنار سایر ماژول هایی که در Ignition اجرا می شوند کار می کند.


 ماژول SENTINEL نظارت م effectiveثر بر تمام آلارم های گیاهی را فراهم می کند.

(0) نظر
dragged border

سود و سرمایه گذاری در فناوری

3 سود و سرمایه گذاری در فناوری

توسعه صنعتی تنش های کلیدی اقتصادی جوامع سرمایه داری را برجسته می کند. ورودی های فناوری و نیروی کار در محل کار دارای ارزش بازار قابل اندازه گیری هستند ، اما نحوه تولید خود به ارزشهای کیفی استفاده آنها بستگی دارد. به عبارت دیگر ، سرمایه گذاران و برنامه ریزان اقتصادی از ارزش مبادله ای منابع متعهد به تولید و خروجی های توزیع شده در بازار پیروی می کنند ، اما قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی موفقیت تجاری بستگی به زمان جداگانه استفاده از منابع مشخص و کارکنان در محل کار دارد. جوامع سرمایه داری از نظر میزان تمرکز سیستم های مالی و مدیریتی خود بر نیاز به ارتقاء فناوری در محل کار از دیدگاه مالی کوتاه مدت متفاوت هستند و اینکه انگیزه فنی برای بهبود بهره وری چقدر  اچ ام ای دلتا سرمایه گذاری خود را هدایت می کند. اقتصادهای ملی که توسعه صنعتی غیرمعمول را تجربه کرده اند ، مانند آلمان در اواخر قرن نوزدهم ، گاهی بودجه بیشتری را صرف تحقیقات و فناوری کرده اند تا منطق مالی محتاطانه به تنهایی توجیه کند. در مورد کلاسیک توسعه موفقیت آمیز پارچه های پنبه ای آلمان در قرن نوزدهم ، به عنوان مثال ، سرمایه گذاری در لحظاتی که درآمد کاهش یافته و نامعلوم بود افزایش یافت ، اما زمانی که علاقه به ارتقاء تجهیزات و استفاده از نیروی کار مشتاق بود. مثال رشد آهسته ژاپن در دهه آخر قرن بیستم نشان می دهد که با این حال ، در برخی از زمینه ها می توان بیش از حد بر روی تحقیقات و یا فناوری های پرهزینه هزینه کرد.


هنگامی که تولیدکنندگان روی روشهای جدید صنعتی سرمایه گذاری می کنند ، از ایده های فرهنگی خود درباره اقتصاد سرمایه داری می خواهند تا در آبهای نامعلوم حرکت کنند. به طور خاص ، جهت گیری آنها برای سود با مفاهیم رایج کار به عنوان یک منبع انتزاعی و قابل اندازه گیری در محل کار آمیخته است. ریموت کنترل جرثقیل سقفی تولیدکنندگان قرن نوزدهم در انگلستان یک نمونه کلاسیک از کارفرمایان را تشکیل می دهند که معتقد بودند افزایش قابل ملاحظه ای از نیروی کار که از کارگران به دست می آورند انگار در محصولات کارگران تجسم یافته است. بر این اساس ، تولیدکنندگان انگلیسی سود را به عنوان سود حاصل از خرید محصولات کارگری و سایر محصولات ملموس با قیمت پایین و فروش مجدد آنها در نظر می گیرند. به عنوان مثال ، در تجارت پنبه بریتانیا ، تولیدکنندگان بر روی مواد اولیه ارزان قیمت تمرکز کردند ، حتی اگر ورودی های پایین تر ، بهبود بهره وری نیروی کار را به تاخیر بیندازند. تولیدکنندگان انگلیسی با توجه به تمرکز خود بر سود حاصل از حوزه مبادله ، در صورتی که بتوانند سوددهی نسبتاً فوری در تجارت در شرایط فعلی را پیش بینی کنند ، در قرن نوزدهم تجهیزات نوآورانه خریداری کردند. همتایان آنها در آلمان تصور می کردند که کارفرمایان نیروی کار را در قالب Arbeitskraft ، "نیروی کار" ، اختصاص می دهند. بر این اساس ، تولیدکنندگان آلمانی سود را نتیجه تبدیل کارآمد این ظرفیت کار به خروجی در نقطه تولید می دانند. کارفرمایان صنعتی در آلمان نسبت به همتایان خود در زمینه های اقتصادی مشابه در بریتانیا ، بیشتر روی فناوری جدید و سازماندهی مجدد کار سرمایه گذاری کردند.


روشهای حفظ روابط اعتماد بین شرکتها مزایایی را در توسعه صنعتی ارائه داده است ، حتی اگر با سودجویی کوتاه مدت مغایرت داشته باشد. به عنوان مثال ، در ژاپن ، شرکت ها در اواخر قرن بیستم قطعات مونتاژ را از تامین کنندگان از طریق روابط بلندمدت خریداری کردند که مسئولیت های متقابل گسترده ای را بر عهده داشت. تا زمانی که یک تامین کننده معمولی تلاش می کرد تا عملکرد خود را افزایش دهد ، شرکت ها اجزای آن را خریداری کردند حتی زمانی که قیمت یا کیفیت آن کمتر از رقبای نوظهور بود. مدلهای رفتار اقتصادی منطقی به تنهایی انتظار می رود که شرکتها در کوتاه مدت به بهترین یا کم هزینه ترین ارائه دهنده روی آورند. با این حال ، تعهد خرید طولانی مدت ممکن است به طور متناقضی با افزایش اعتماد به نفس که محصولات ناشی از سرمایه گذاری مجدد ، خریداران مطمئن را پیدا می کند ، باعث پیشرفت تکنولوژیکی در صنایع کل شود. سیستم خرید معمول ژاپنی با اطمینان از افق زمانی مناسب برای انجام تحقیقات و طراحی ، با اعمال فشارهای فزاینده اما نه کشنده بر تامین کنندگان برای ارتقاء نتایج ، و بیش از همه با ایجاد تعهدات پراکنده برای حفظ کیفیت و خدمات ریموت کنترل جرثقیل سقفی، سازمان م forثری را برای نوآوری های صنعتی ایجاد کرد. فراتر از نامه یک قرارداد رسمی


اقتصاد

فارست دی رایت ، در تحقیق درباره کشورهای در حال توسعه ، 2016


حوزه و روش

سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد (UNIDO) آمارهای مربوط به رشد صنعتی ، ساختار کسب و کار و عملکرد کلی صنایع را برای بیش از 150 کشور در پورتال داده های خود جمع آوری می کند. UNIDO این داده ها را از منابع متعددی جمع آوری می کند. داده های حساب های ملی از بانک جهانی ، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) و صندوق بین المللی پول تهیه می شود. آمارهای صنعتی از دفاتر آمار ملی (به استثنای کشورهای عضو OECD ، که در این صورت OECD داده ها را به UNIDO ارائه کرده است) مشتق می شود. و اطلاعات مربوط به تجارت از COMTRA سازمان ملل متحد گرفته شده استپایگاه داده DE ، که عمدتا داده ها را از آثار ارسالی هر کشور جمع آوری می کند.


سیستم های تولید پراکنده (DGS)

در برق رسانی روستایی ، 2021


7.6 نمونه هایی از برنامه های کاربردی RE DG

سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) نمونه های بسیار خوبی از نوع پروژه های مورد نیاز و هدف از انرژی ارائه شده برای هر جامعه روستایی ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه ، ارائه می دهد. نمونه هایی از انواع پروژه ها و اهداف آنها از نشریه UNIDO تحت عنوان "انرژی روستایی برای استفاده مولد" انتخاب شده است. پروژه های زیر مربوط به هند ، مالدیو ، سریلانکا ، تانزانیا ، اوگاندا ، نیجریه و بوچی است. (به میزان قدرت تولید شده در هر مورد و عملکردهای ارائه شده در جامعه توجه کنید).


هند: مانکولام ، کرالا


SHP (110 کیلووات)/خورشیدی ترکیبی (1 کیلو وات) برای تأسیسات مشترک با اتصال اینترنت ICT/VSAT ، شارژ تلفن همراه ، سنگ زنی دانه ، سردخانه ، تلویزیون ماهواره ای ، مبادله تلفن و شبکه کوچک برای روشنایی روستایی.


مالدیو: باا. مرجانی


خورشیدی (4 کیلو وات)/باد (6 کیلو وات) برای توسعه اچ ام ای دلتا مرکز توسعه جامعه با فناوری ارتباطات و ارتباطات و اینترنت ، پخش برنامه های اتاق کلاس به جزایر دور از طریق فناوری اینترنت ، سلامت الکترونیکی ، حکمرانی الکترونیکی. انرژی حرارتی خورشیدی برای نمک زدایی آب و هیدروپونیک


سریلانکا: مناطق تحت تاثیر شمال ، شرق و سونامی


SHP (25 کیلووات)/سیستمهای ترکیبی خورشیدی/باد برای برقراری ارتباطات و ارتباطات برای اتصال به اینترنت و سایر فعالیتهای درآمدزا در مناطق روستایی ، پس از درگیری و سونامی در سریلانکا.


تانزانیا: منطقه Rukwa ، Sumbawanga


SHP (75 کیلووات)/سیستم ترکیبی خورشیدی دارای فناوری اطلاعات و ارتباطات با اتصال به اینترنت ، تلویزیون ماهواره ای ، مرکز توسعه جامعه با شبکه کوچک برای روشنایی روستایی.


اوگاندا: بوندی بوجیو ، رودخانه نداگوتو


مرکز توسعه اجتماعی SHP (250 کیلووات) با فناوری اطلاعات و ریموت کنترل جرثقیل سقفی ارتباطات/شبکه ​​و اتصال به اینترنت ، تلویزیون ماهواره ای ، سلامت الکترونیکی ، حکمرانی الکترونیکی و شبکه خرد برای فعالیتهای درآمدزا.


نیجریه: انوگو


SHP - (30 کیلووات) مرکز توسعه اجتماعی برای اتصال به اینترنت و فعالیتهای درآمدزا.


بوچی


SHP (75 کیلو وات) برای برنامه های کاربردی از جمله ICT و اتصال به اینترنت.


نقش مشاوران در معامله تامین مالی پروژه

استفانو گاتی ، ... ماسیمو نوو ، در امور مالی پروژه در تئوری و عمل (ویرایش سوم) ، 2018


4.1.2.2 توسعه صنعتی پروژه - اسناد پروژه

انتخاب مشاور پروژه (که از نظر فنی ، مشاور حقوقی شرکت پروژه است) یک تصمیم مشترک است که توسط حامیان مالی گرفته می شود. همانطور که قبلا ذکر شد ، گاهی اوقات این شرکت حقوقی توسط حامی اصلی ترجیح داده می شود ، که ممکن است بیشترین سرمایه گذاری را در پروژه (و بنابراین در شرکت پروژه) انجام دهد ، یا حامی که بیش از هر ویژگی دیگر و/یا شرایط خود پروژه به عنوان مثال ، می تواند حامی مالی باشد که دارای فن آوری اساسی است که برای پروژه ضروری است یا حامی که هم فروشنده و هم تامین کننده مواد اولیه است.


بنابراین ، مشاور پروژه مشاور حقوقی عمومی پروژه است. در صورت تضاد منافع بین حامیان مالی ، وظیفه مشاور پروژه این است که بی طرف بماند (به وضوح ، اما این وضعیت شرم آور است) و به نفع پروژه ، یعنی (به طور ذهنی) ، منافع عمل کند. از شرکت پروژه این به هیچ وجه فقط یک وضعیت نظری نیست ، به ویژه هنگامی که سایر عوامل اساسی در ساختار تامین مالی - تنظیم کنندگان - به صحنه می آیند. برای مثال ، فرض کنید تنظیم کنندگان کاملاً متقاعد نشده اند که پیمانکار کار ساخت و ساز کلید در دست قابل اطمینان است و شرکت مورد نظر یکی از حامیان مالی است یا متعلق به یک گروه است. تنظیم کنندگان درخواست پوشش بیشتر (کاهش ، یکی دیگر از کلمات کلیدی مورد استفاده در رابطه با تامین مالی پروژه) را برای این ریسک خواهند کرد. چه کسی صورت حساب را پرداخت می کند ، حامی مربوطه یا همه حامیان مالی؟ در صورت وجود ، پاسخ در توافق بین حامیان مالی است که در بخش قبل ذکر شد. در غیر این صورت این یک مرحله فرعی مذاکره در توسعه پروژه ایجاد می کند که از نظر ساختار بخشی از مرحله قبلی است ، هر چند نه از نظر زمان. این ، به نوبه خود ، منجر به بررسی بیشتر می شود: به دلیل مسائل پیش بینی نشده ای که در حین تعریف موافقت نامه های مربوط به تامین مالی پروژه ایجاد می شود ، می توان و/یا باید توافقنامه های بین حامیان مالی را اصلاح کرد. در موارد شدید ، این ممکن است حتی منجر به تغییر در گروه اصلی حامیان مالی شود. در عمل ، این اتفاق در گذشته در موارد متعددی رخ داده است.


وقتی صحبت از توسعه صنعتی پروژه می شود ، این در واقع ریموت کنترل جرثقیل سقفی به آماده سازی لازم برای شروع کارهای ساختمانی اشاره دارد ، اما به طور معمول خود ساخت را شروع نمی کند. این به این دلیل است که منابع مالی مورد نیاز هنوز در دسترس نیست. در واقع ، کارها زمانی آغاز می شوند که ساختار معامله ، همانطور که در این صفحات توضیح داده شده است ، کامل شود 4.


به طور معمول از نظر حقوقی ، این مرحله توسعه delta به اسناد پروژه مربوط می شود. شرکت پروژه قراردادهایی را تنظیم می کند ، submits درخواست می کند و مجوز می گیرد و سایر اسناد قانونی مورد نیاز برای شروع و تحقق کارهای لازم و فعالیت مطابق با هدف پروژه را نهایی می کند. علاوه بر این ، وکلای شرکت پروژه معمولاً لیست کاملی از این اسناد را تهیه کرده و آنها را نهایی و یا به دست می آورند.


بعداً ما فهرستی از اسناد احتمالی پروژه ، بدون اشاره به معامله خاصی تنظیم کردیم.


امتیازات از دولت دولتی: این امر زمانی ضروری است که کارهای عمومی یا آثار دارای منافع عمومی مشروط به امتیاز دولت با استفاده از رویکرد تامین مالی پروژه انجام شود. همانطور که در بخش 1.3.2 مشاهده می شود ، وقتی از مشارکت سرمایه خصوصی در کارهای عمومی (PPP) صحبت می شود ، این عامل اغلب در تامین مالی پروژه مطرح می شود.


مجوزها برای شروع کارهای پروژه: مجدداً اینها اسنادی نیستند که توسط شرکت پروژه (یا توسط وکلای آن) تهیه شده اند ، اگرچه لازم است بتوانند ساخت پروژه را آغاز کنند. وجود و اعتبار آنها شرط لازم برای راه اندازی پروژه است و بنابراین موضوع بندهای خاصی در قرارداد اعتبار هستند که به طور معمول حاوی پیوست مجوزهای مورد نیاز برای تحقق پروژه است. برنامه ریزی شهر و مجوزهای ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردارند ، همانطور که مربوط به تأثیرات زیست محیطی و اجتماعی خود پروژه است.


قراردادهای مربوط به استفاده از دارایی ها یا حقوق شخص ثالث: اینها اسناد قانونی هستند که به وسیله آنها از حقوقی برخوردار می شوند که برای تحقق آن لازم است ، هر دو ملموس (به عنوان مثال ، مالکیت یا حق دسترسی به منطقه ای که پروژه در آن قرار دارد) تحقق خواهد یافت) و نامشهود (مانند مواردی که امکان استفاده از فناوری یا پتنت/مجوز را می دهند). گاهی اوقات این حقوق توسط اداره دولتی اعطا می شود ، و بنابراین سند مربوطه از نظر حقوق اداری اهمیت دارد (همچنین).


حقوق مربوط به حوزه (های) که پروژه در آن توسعه می یابد: شرکت پروژه باید اطمینان حاصل کند که دارای حقوق لازم در مورد مکانی است که پروژه در آن توسعه می یابد (به طور معمول حقوق مالکیت یا حقوق ساخت و استفاده). یک پیچیدگی حقوقی در این زمینه در قراردادهای مبتنی بر BOT ایجاد می شود ، که در آن آثار پس از یک دوره زمانی مشخص به مدیریت دولتی منتقل می شوند. این گونه حقوق زمانی پیچیدگی های فنی و حقوقی قابل ملاحظه ای را نشان می دهند که تعریف ماهیت حقوق مالکیت قانونی در رابطه با پروژه دشوارتر است. به عنوان مثال می توان به پروژه هایی ریموت کنترل جرثقیل سقفی مانند بهره برداری از میدان های نفتی زیر دریا (چه در آبهای سرزمینی و چه در غیر اچ ام ای دلتا این صورت) و خطوط لوله نفت یا گاز فرامرزی و زیر دریایی اشاره کرد.


قراردادهای مربوط به پروژه و قراردادهای فرعی مربوطه: این سندی است که مساحت پروژه را که بیشترین ریسک را دارد تنظیم می کند. این احتمالاً مهمترین سندی است که وکلای شرکت پروژه باید تهیه کنند. یکی از سناریوهای احتمالی که می تواند بر مذاکره این قرارداد (یا مجموعه ای از قراردادها) تأثیر بسزایی بگذارد این است که آیا شرکت مسئول کارهای ساختمانی با یکی از حامیان مالی ارتباط دارد یا خیر.


قراردادهای مدیریت عملیات و نگهداری (O&M) و قراردادهای مشاوره فنی: اغلب این قرارداد تحت پوشش O&M شرح داده شده در فصلهای 1 ، 3 و 7137 (به بخش 7.2.6.3 مراجعه کنید) و نشان دهنده سایر قراردادهای اساسی پروژه قابل اجرا در مرحله عملیات است. برخی از پروژه ها ممکن است ویژگی های خاصی داشته باشند ، و در نتیجه مدیریت عملیات شرکت پروژه تحت چندین قرارداد قرار می گیرد. باز هم در این مورد ، کمتر پیش نمی آید که یکی از حامیان نیز ارائه دهنده خدمات مدیریت پروژه باشد. این قرارداد همچنین در ابتدا توسط وکلای شرکت پروژه انجام می شود.


اوراق قرضه و ضمانت نامه برای قراردادهای پروژه: اینها ضمانت نامه ها یا اوراق بهادار عملکرد بانکها یا اشخاص ثالث با استحکام مالی مناسب (به طور معمول شرکت مادر یا هلدینگ یکی از طرفین قرارداد پروژه) است. هدف از این ابزارها این است که تعهدات یک طرف معین را معمولاً در مورد خسارت یا بازپرداخت پیش پرداخت های دریافتی قابل بانکداری کند. در اصل ، اینها به عنوان لوازم جانبی اسناد پروژه در نظر گرفته می شوند و فرم های مورد نیاز برای این ضمانت ها در پیوست اسناد پروژه مربوطه ارائه شده است. در حقیقت این اشکال استاندارد در بازار مالی به طور گسترده شناخته شده است.


بیمه: از نظر فنی ، قراردادهای بیمه نیز قراردادهای پروژه ای هستند ، اگرچه به طور معمول مشاورانی که در بخش بیمه تخصص دارند ، آماده می شوند ، همانطور که در بخش 4.3 نشان داده شده است. شرکت پروژه باید دارای پوشش بیمه کافی برای مواجهه با ریسک باشد. این جنبه ای است که به طور بسیار دقیق در قرارداد اعتبار تنظیم شده است. عنصر بیمه هنگام ایجاد یک قرارداد مالی پروژه بسیار حیاتی است. با این حال ، اقدامات در زمینه بیمه بسیار تخصصی است و بنابراین آنها معمولاً حوزه یک حرفه جداگانه تلقی می شوند. بیمه توسط مشاوران و کارگزاران هوشمند انجام می شوددرجه قابل توجهی از جدایی از بقیه فعالیتهای قانونی و قراردادی مربوط به ساختار معامله تامین مالی پروژه.


قراردادهای تهیه مواد اولیه مورد نیاز برای عملیات پروژه: به عنوان مثال ، قراردادهای تامین سوخت (قراردادهای خرید سوخت برای پروژه ها در زمینه تولید برق) در این دسته از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


قراردادهای فروش: این قراردادها درآمد شرکت پروژه را ایجاد می کند. تجزیه و تحلیل دقیق ماهیت و ویژگیهای ضروری این قراردادها را می توان در فصلهای 3 و 737 یافت.


محل کارخانه

Barry Holmes BSc (Tech)، PhD، CEng، FIChemE، FInstE ، Jon Brooking CEng ، FIChemE ، MCIWEM ، MWMSoc ، در کتاب مرجع Plant Engineer (چاپ دوم) ، 2002


2.3.1 مقدمه

توسعه شهری ، روستایی و صنعتی ممکن است تأثیرات عمیقی بر محیط اطراف داشته باشد. چنین تأثیراتی می تواند هدف توسعه را شکست دهد ، زیرا مزایای مزایا ممکن است از مزایای آن بیشتر باشد. در مورد منابع طبیعی ، توسعه نامناسب حتی ممکن است پایگاه منابع را از بین ببرد. با این حال ، در صورت توجه کافی به مسائل زیست محیطی در هنگام برنامه ریزی و مدیریت برنامه ها و پروژه های توسعه ، ممکن است آلاینده ها جذب شوند و کل توسعه به گونه ای در محیط زیست قرار گیرد که اثرات سوء آن به حداقل برسد و از نظر اقتصادی و مزایای اجتماعی توسعه به حداکثر می رسد.


ارزیابی خطرات اکولوژیکی در توسعه انرژی

چارلز آر هارمن ، ... پل دی اندرسون ، در دانشنامه انرژی ، 2004


2.2 ارزیابی خطرات زیست محیطی مرتبط با معدن زغال سنگ

در حالی که مسائل مربوط به خطرات زیست محیطی پیچیده با توسعه صنعتی و آلودگی زمینه ای بر برخی جنبه های صنعت نفت حاکم است ، معدن زغال سنگ عموماً فعالیتی است که در محیط های طبیعی تر اتفاق می افتد. تاثیر بارز اکولوژیکی مرتبط با استخراج ذغال سنگ تخریب زیستگاه است. با این حال ، مواد شیمیایی را می توان از توسعه شمع های سنگ معدن ، باطله معدن و خراب شدن توده ها به محیط آزاد کرد.


انتشار شیمیایی مهمترین نگرانی زیست محیطی تخلیه معدن اسید (AMD) است. در شرایط خاص ، آبهای سطحی و سطحی آبهای زیرزمینی با سنگهای حاوی مواد معدنی حاوی گوگرد واکنش داده و اسید سولفوریک ایجاد می کنند. این آب اسیدی شده سپس فلزاتی مانند آلومینیوم ، آهن و منگنز را از سنگهایی که با آب در تماس هستند آب می کند. غلظت آلومینیوم 57 میلی گرم در لیتر در AMD از معدن در آپالاچیا اندازه گیری شده است. معیار کیفیت آب مزمن آلومینیوم EPA 87 میکروگرم در لیتر در شرایط قلیایی است (احتمال افزایش سمیت آلومینیوم با افزایش اسیدیته افزایش می یابد) ، که تقریباً 1000 برابر غلظت آلومینیوم در AMD است. معیارهای کیفیت آب مزمن EPA برای اسیدیته (pH) بین 6.5 تا 9 واحد استاندارد است ، در حالی که pH در AMD از آپالاکیا به عنوان 2.7 پایین گزارش شده است. AMD باعث حذف کامل ماهی از برخی دریاچه ها و نهرها در آپالاچی ها یا حضور تنها چند گونه ماهی مقاوم به اسید در آبهای دیگر شده است.


رفتار انحرافی

امانوئل S. دی دیوس ، جفری G. ویلیامسون ، در توسعه اقتصادی پایدار ، 2015


21.4.3 افزایش ارزش پول واقعی؟

یکی دیگر از توضیحات برجسته برای توسعه انحرافی صنعت فیلیپین ، ارزش گذاری واقعی ارز است. سیاست ها و مباحثات دانشگاهی به صورت دوره ای بر نقش احتمالی نرخ ارز به عنوان یک ابزار توسعه ای تمرکز کرده اند و نه صرفاً به عنوان اهرمی برای دستیابی به ثبات اقتصاد کلان. مشکلاتی که در حال حاضر توسط مقامات در جلوگیری از افزایش ارزش اسمی پزو وجود دارد و همچنین ادبیات دانشگاهی اخیر (مانند رودریک ، 2007 ؛ مک میلان و رودریک ، 2011) که تأثیرات مثبت بر رشد کاهش ارزش پول سیستماتیک واقعی در اقتصادهای نوظهور


تا سال 1970 ، ارزش بیش از حد ارز تحت نرخ های ثابت ارز عموماً با استراتژی جایگزینی واردات در آن زمان همراه بود ، زیرا سیستم از طریق کنترل های ارزی ، سهمیه های واردات و تعرفه ها پشتیبانی می شد (باوتیستا و همکاران ، 1979). دومین منبع بیش از ارزش گذاری که در ادبیات مورد استفاده قرار گرفته است ، انباشت بدهی بوده است ، ابتدا شامل استقراض عمومی سنگین در قسمت استبدادی مارکوس در قسمت 1974–1981 (فابلا ، 1996) ، سپس انباشت بدهی توسط بخش خصوصی و ورودی سرمایه نمونه کارها در این دوره پیش از بحران مالی آسیا 1992-1997 (دی دیوس و همکاران ، 1997). سرانجام ، حواله های کارگران خارج از کشور اخیراً به عنوان یک تأثیر عمده بر حساب جاری و نرخ ارز ظاهر شده است. همراه با گسترش پولی در ایالات متحده و سایر کشورها ، حواله های خارجی به افزایش ارزش سکولار بی سابقه تاریخی سکه از نظر اسمی (حدود 33 درصد نسبت به دلار بین سالهای 2004 تا 2012) منجر شده است.


مازاد ارزش پول تا چه حد به توضیح شکست صنعتی فیلیپین پس از آن کمک می کنداوایل دهه 1970؟ جمع آوری شواهد می تواند خارق العاده باشد ، با تعریف خود "بیش از حد واقعی" ، تصوری که بستگی زیادی به انتخاب نقطه مرجع دارد. اگرچه شواهد رودریک (2007) از کم ارزش شدن به عنوان یک ابزار سیاست موفق صنعتی سازی پشتیبانی می کند ، اما کاربرد آن در فیلیپین تا حدودی ناخوشایند است ، زیرا داده های خود او نشان می دهد که فیلیپین - به همراه دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا - به طور مداوم ارز خود را برای اکثر کشورها کم ارزش کرده است.  ریموت کنترل جرثقیل سقفی شاسی ساگا از دوران پس از جنگ شکل 21.6 با استفاده از داده های رودریک (2007) نشان می دهد که تنها قسمت بیش از حد ارزش گذاری برای خطوط رنگ روشن فیلیپین) 1950-1961 بود که قبل از کاهش ارزش 1962 اتفاق افتاده بود. این نتیجه تا  اچ ام ای دلتا حدی به این دلیل ظاهر می شود که رودریک تعدیل بالاسا-ساموئلسون را اعمال می کند ، که بسته به نرخ رشد یک کشور ، نرخ ارز واقعی مشاهده شده را تغییر می دهد. (خط تیره تر در شکل 21.6 روند واقعی نرخ ارز را بدون این تعدیل نشان می دهد.) مجموعه تعدیل شده رودریک با این واقعیت که فیلیپین کسری حساب جاری را در اکثر دوران پس از جنگ کسری کرده است 12 تا زمانی که مازاد مستمر شروع به ظهور کرد ، ناسازگار به نظر می رسد. پس از سال 2003. بنابراین ، ممکن است سازنده تر باشد که فقط از روندهای افزایش و استهلاک واقعی صحبت کنیم تا از سطوح.

(0) نظر
dragged border

شاسی ساگا

BVM سه محصول جدید را برای بازارهای دریایی ، PanelPC های 19 و 22 اینچی و سیستم تعبیه شده SBOX-100 اعلام کرده است. آنها در درجه اول برای کاربردهای روی پل های کشتی برای ناوبری و ارتباطات و در اتاق های کنترل برای کنترل پیشرانه ، اتوماسیون کشتی و سیستم های کنترل و نظارت بر ماشین طراحی شده اند. این پک کامل ریموت کنترل جرثقیل ساگا مدل L6B واحدها برای سایر کاربردهای صنعتی و حمل و نقل که در محاسبات با عملکرد بالا ، ورودی / خروجی گسترده و کنترل صفحه لمسی در واحدهای بهره برداری بدون فن بدون مهر و موم IP66 مورد نیاز است ، به همان اندازه مناسب هستند.
PanelPC ها و سیستم تعبیه شده از iRIS ، نظارت و کنترل مستقل از راه دور ، یک رابط سازگار با IPMI پشتیبانی می کنند. این مجموعه نرم افزاری قدرتمندی را فراهم می کند که امکان کنترل و مدیریت سیستم های از راه دور یا غیرقابل دسترسی فیزیکی را از یک مکان مرکزی از طریق اترنت فراهم می کند. اپراتورها به توابع از راه دور بیشماری دسترسی دارند: به روزرسانی BIOS ، بازیابی سیستم عامل ، نظارت سخت افزاری و کنترل فن و برق ، KVM + One Key Recovery و پشتیبان گیری از راه دور خارج از باند نرم افزار نصب شده می تواند به روز شود و سیستم عامل می تواند بازیابی یا دوباره نصب شود.


هر دو واحد PanelPC و SBOX-100 مبتنی بر پردازنده های نسل چهارم Intel i5-4400E هستند که تحت تراشه QM87 با فرکانس 2.7 گیگاهرتز با 4 گیگابایت حافظه DDR3 1600 مگاهرتزی کار می کنند. PanelPC ها دارای 19 یا 22 اینچ صفحه نمایش لمسی خازنی با ابعاد 1920 و 1080 پیکسل با زاویه دید گسترده و قابلیت دید بیشتر در نور مستقیم خورشید هستند. سیستم تعبیه شده SBOX-100 ورودی های مختلفی را می پذیرد ، داده ها را ذخیره و پردازش می کند و به عنوان مرکز ارتباطی عمل می کند. ورودی / خروجی سریال گسترده ، شامل رابط CANbus ، گیگابیت اترنت ، پورت های USB 3.0 و 2.0 و درایوهای سخت RAID ، یک سیستم تعبیه شده قدرتمند و همه کاره را ارائه می دهد.

قطع کننده های مدار E-T-A ، طراح با کیفیت و تولید کننده طیف گسترده ای از محصولات الکترو مکانیکی و الکترونیکی برای محافظت در برابر مدار ، رله برق هوشمند ETR10 را معرفی کرده است که دارای عملکرد تایمر و محافظت از جریان الکترونیکی است. رله تایمر حالت جامد با قابلیت کنترل از راه دور برای سوکت رله اتومبیل 4 قطب یا 7 قطب استاندارد برای سیستم های 12 ولت یا 24 ولت متناسب است و قادر است جریان ها را بین 1A و 30A تغییر دهد.


رله تایمر الکترونیکی E-T-A ETR10 توابع تایمر قابل برنامه ریزی مانند تأخیر زمانی ، پالس یا چشمک زدن ، همراه با محافظت از تجهیزات در صورت بروز خطا را ارائه می دهد - همه در یک جز. وضعیت و خروجی سیگنال امکان نظارت از راه دور را فراهم می کند. اگر اضافه بار باعث خاموش شدن رله شود ، از راه دور قابل تنظیم است. وضعیت و خروجی سیگنال امکان نظارت را فراهم می کند.


این برای سیستم های الکتریکی روی صفحه مناسب است که باید دریچه های مغناطیسی ، موتورها یا لامپ ها را روشن و محافظت کرد. برنامه های معمول شامل انواع وسایل نقلیه جاده ای ، وسایل نقلیه ساختمانی و کشاورزی ، وسایل نقلیه ریلی ، قایق های تفریحی و کار و همچنین در سیستم های کنترل و تولید فرآیندهای صنعتی است.


سوئیچینگ الکترونیکی مشکلات صدا و سایش مرتبط با تماس مکانیکی را برطرف می کند و در عین حال باعث عدم حساسیت قطعه در برابر ضربه ، ارتعاشات و گرد و غبار می شود.


ابعاد ETR10 دارای عمق 30 میلی متر 30 30 میلی متر 40 40 میلی متر است که در یک سوکت رله اتومبیل استاندارد ISO Mini (با استاندارد ISO 7588) جای می گیرد. در محدوده ای از رتبه بندی های فعلی بین 1A و 30A در دسترس است و از بسیاری جهات دیگر نیز قابل تنظیم است ، و باعث می شود با طیف گسترده ای از نیازهای مشتری سازگار شود.

BVM Limited توانایی اضافی برخی از SBC ها ، رایانه های شخصی و سیستم های جاسازی شده کامل خود را ارائه می دهد. iRIS ، که نظارت و کنترل مستقل از راه دور سیستم های جاسازی شده را فراهم می کند ، شامل یک مجموعه نرم افزاری و یک کارت میزان کوچک کوچک مرتبط است که در یک سرصفحه در SBC قرار داده شده است. با تکثیر سریع اطلاعات جاسازی شده در انواع برنامه ها ، توانایی کنترل و مدیریت سیستم های از راه دور فیزیکی از یک مکان مرکزی یک مزیت مشخص است. iRIS فوق العاده قدرتمند است. آزمایشات نشان داده است که بیش از 80٪ مشکلات سیستم های از راه دور از طریق شبکه قابل حل است و اگر مهندس مجبور به حضور در سایت باشد ، قابلیت تشخیص و ورود به سیستم iRIS باعث می شود تا زمان مورد نیاز در محل کاهش یابد ، به طور معمول بیش از 15٪ .


کارت iRIS به صورت مستقل از خط آماده به کار 5 ولت تغذیه می شود ، بنابراین امکان مدیریت روشن / خاموش سیستم های غیرمجاز را از طریق WAN تعبیه شده یا اتصال Wi-Fi جداگانه فراهم می کند ، بدون اینکه نیازی به ورود به سیستم عامل (سیستم عامل) یا ورود به سیستم باشد. کنترل از راه دور را اجرا کنید اپراتورها به توابع از راه دور بیشماری دسترسی دارند: به روزرسانی BIOS ، بازیابی سیستم عامل ، نظارت سخت افزاری و کنترل فن و برق ، KVM + One Key Recovery و پشتیبان گیری از راه دور خارج از باند نرم افزار نصب شده می تواند به روز شود و سیستم عامل می تواند بازیابی یا دوباره نصب شود.


چندین کانال هشدار سیستم از طریق ایمیل ، پیام کوتاه و مستقیم به سرور مدیریت ارائه می شود. علاوه بر این ، ضبط جریان ویدئو و تنظیم رویداد و راه اندازی رویداد و ضبط ویدئو نمای فعالیت را در زمان واقعی نشان می دهد. iRIS IPMI (رابط مدیریت هوشمند بستر های نرم افزاری) ، سازگار با 2.0 و 3.0 برای پشتیبانی از IPv6 است. LDAP مستقیم و باز ، پروتکل دسترسی سبک به دایرکتوری فعال است.

(0) نظر
dragged border

اتوماسیون صنعتی plc

PLC و PAC شبیه هم هستند زیرا هر دو عملکرد اساسی یکسانی را انجام می دهند. با تکنولوژی مدرن ، اختلافات آنها بیشتر تار می شود. قابل توجه ترین تفاوت بین PLC ها و PAC ها رابط برنامه نویسی آنهاست. PAC ها پیچیده تر هستند و از C یا C ++ استفاده می کنند. از طرف دیگر PLC ها با استفاده از منطق نردبان برنامه ریزی می شوند. این تفاوت های برنامه نویسی باعث ایجاد تمایز در معماری و قابلیت بین دو کامپیوتر می شود.


PLC ها و PAC ها شباهت زیادی به یکدیگر دارند زیرا هر دو عملکرد اساسی یکسانی را انجام می دهند و با فناوری مدرن ، اختلافات آنها تارتر می شود. همه سیستم های خودکار با استفاده از PLC یا PAC ساخته شده اند تا ماشین ها یا ایستگاه ها را کنترل کنند. علاوه بر این ، کامپیوترها همچنین می توانند برای کنترل گروهی از ماشین ها یا ایستگاه ها برنامه ریزی شوند.


بنابراین اگر PLC ها و PAC ها عملکرد یکسانی را انجام دهند ، چه چیزی آنها را متفاوت می کند؟


قابل توجه ترین تفاوت بین PLC ها و PAC ها رابط برنامه نویسی آنهاست. PAC ها پیچیده تر هستند و از C یا C ++ استفاده می کنند. از طرف دیگر ، PLC ها با استفاده از منطق نردبان ، یک زبان برنامه نویسی که از نمادهایی که شماتیک الکتریکی رله ها را نشان می دهند ، برنامه ریزی می شوند. این تفاوت های برنامه نویسی باعث ایجاد تمایز در معماری و قابلیت بین دو کامپیوتر می شود.


PLC ها اسکن اجرای برنامه ساده ای دارند اما با حافظه محدود و ورودی / خروجی گسسته (I / O). PLC های مدرن علاوه بر ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ ، قادر به سرعت ورودی / خروجی ، تعیین توالی و کنترل مشتق متناسب-انتگرالی هستند. بسیاری از PLC ها شبکه هایی را ایجاد کرده اند که امکان برقراری ارتباط بین PLC های متعدد ، توزیع I / Os و ارتباط بین رابط های ماشین انسان (HMI) و سیستم های کنترل نظارت و کسب اطلاعات (SCADA) را فراهم می کند. PLC دلتا به ویژه برای فرآیندهای ساده تر و پروژه های اتوماسیون کوچکتر بدون نیاز به مقیاس پذیری سریع بسیار مفید است.


PAC ها معماری باز دارند و از طراحی مدولار استفاده می کنند. این به چندین دستگاه ، شبکه و سیستم کمک می کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و کار کنند. PAC ها برای برقراری ارتباط ، نظارت و کنترل تجهیزات در چندین شبکه و دستگاه استفاده می شوند. این امکان وجود دارد زیرا آنها از پروتکل های استاندارد و فن آوری های شبکه مانند اترنت ، OLE برای کنترل فرآیند (OPC) و زبان ساختاری پرس و جو (SQL) استفاده می کنند.


با استفاده از طراحی مدولار ، PAC فرآیندهای گسترش سیستم را ساده می کند. افزودن یا حذف م componentsلفه ها به راحتی قابل اجرا است. PAC ها علاوه بر ارائه برنامه نویسی مبتنی بر برچسب ، توانایی نظارت و کنترل هزاران نقطه ورودی / خروجی را نیز دارند. با برنامه نویسی مبتنی بر برچسب ، از یک پایگاه داده با نام تگ برای توسعه استفاده می شود و این برچسب ها را می توان قبل از اینکه به یک ورودی و خروجی خاص متصل شوند ، به انواع توابع اختصاص دهید.


PAC ها انعطاف پذیری بیشتری در برنامه نویسی ، ظرفیت حافظه بیشتر و مقیاس پذیری بهتر برای گسترش آینده فراهم می کنند. به ویژه برای سیستم هایی که درصد بالایی از ورودی و خروجی آنالوگ دارند بسیار مفید هستند. آنها اغلب در سیستم هایی با نیازهای گسترده رابط شبکه و در سیستم هایی با نیاز مستقیم به تعامل کاربر استفاده می شوند.


همه ی اینها چه معنایی میدهد؟


بر اساس تفاوت های آنها ، به نظر می رسد PACs انتخاب منطقی برای هر سیستم خودکار است ، اما به سادگی چنین نیست. همه چیز به آنچه در حال حاضر و در آینده مورد نیاز است برمی گردد. برای آویزان کردن قاب عکس ، نیازی به استفاده از چکش سورتمه نیست. به همین ترتیب ، برای راه اندازی ماشین آلاتی که به برنامه نویسی ساده نیاز دارند نیازی به سرمایه گذاری در PAC با قدرت بالا نیست. همه اینها به پیچیدگی های عملیات برمی گردد.


PLC ها برای کنترل ماشین ساده و سریع بسیار ایده آل هستند. PLC ها یک گزینه مقرون به صرفه تر برای کنترل اتوماسیون استاندارد هستند. یک PLC توانمند به بسیاری از پروژه های اتوماسیون کمک می کند تا در حد توانایی خود عمل کنند. PLC ها ماشینهای بسیار متنوعی مانند: تجهیزات اسپری اتوماتیک ، سیستمهای توزیع ، کنترل حرکت و تجهیزات مونتاژ را کار می کنند.


این پروژه های اتوماسیون منحصر به فرد و در مقیاس بزرگ با پیچیدگی های پیچیده ای است که به PAC نیاز دارند. به همین دلیل PAC ها برای معماری های پیچیده سیستم اتوماسیون متشکل از چندین برنامه نرم افزاری مبتنی بر رایانه عالی هستند. سیستم های ذکر شده قبلی را در یک فرایند خودکار ترکیب کنید و PAC همه آنها را کنترل خواهد کرد.


با پیشرفت تکنولوژی ، PAC ها و PLC های سطح بالا از اتصالات اینترنتی برای ارسال و دریافت داده استفاده می کنند. افزودن این دستگاه های اینترنت اشیا ((IoT) به عملیات تولید ، اطلاعات بی درنگ جمع آوری شده و برای علاقه مندان را در هر نقطه از جهان به اشتراک می گذارد. اتصال آنها به اینترنت همچنین کاربران را قادر می سازد از راه دور PLC یا PAC را کنترل کرده و عملکردهای آن را برای کنترل تجهیزات اتوماسیون به روشی دیگر تغییر دهند ، از چیزی به اندازه افزایش سرعت یا کاهش سرعت گرفته تا تغییر در پارامترهای حرکت و موقعیت. این سطح از سفارشی سازی ، مشاغل را قادر می سازد تا عملیات تولید را با زمان کمتری تطبیق دهند.


PLC ها و PAC ها هر دو در یک فرآیند خودکار ماشین ها را کنترل می کنند. تعیین نهایی که برای استفاده از آن به پیچیدگی ها و مقیاس پذیری فرآیند مربوط می شودبرای آینده. کار با یک متخصص اتوماسیون می تواند به تعیین میزان نیازهای شما در حال حاضر و آینده کمک کند.


درباره نویسنده:


زاک آرنولد در سال 1994 Arnold Machine را به عنوان یک مغازه کوچک ماشین سازی و ساخت تاسیس کرد. از آن زمان ، آرنولد ماشین به منبع اصلی تجهیزات اتوماتیک در صنایع مختلف تبدیل شده است.


کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و کنترل کننده های اتوماسیون قابل برنامه ریزی (PAC) کامپیوترهای صنعتی هستند که برای محیط های تولیدی ساخته و سازگار شده اند. این رایانه ها مغز یک کار تولید هستند زیرا تجهیزات اتوماسیون را با قابلیت اطمینان بالا کنترل می کنند.

(0) نظر
dragged border

بدون عنوان

ROLEC یک ماشین جدید هوشمند / پایه محوری دیواری به محفظه فرمان / HMI profiPANEL خود اضافه کرده است. پایه محوری جدید جایگزینی مقرون به صرفه برای نصب این محفظه ها روی بازوهای تعلیق ارائه می دهد. برای بارهای تا 20 کیلوگرم مناسب است.


پایه محوری برای نصب آسان بر روی دیوارها ، محفظه های ماشین آلات یا پروفیل های استاندارد ساخت ماشین (به عنوان مثال از ITEM ، بوش و غیره) طراحی شده است. سه گزینه نصب وجود دارد (سمت چپ ، سمت راست ، استفاده از دسک تاپ). پایه محوری می تواند در 180 درجه بچرخد و برای جلوگیری از چرخش بیش از حد حد توقف دارد. فضای مسیریابی داخلی (Ø 27 میلی متر) برای کابل ها نیز وجود دارد.


این مجموعه شامل دو قسمت است که در کناره های محفظه نصب شده است. اتوماسیون صنعتی اصفهان برای سایزهای برنامه مشخص شده توسط مشتری از ProfiPANEL (حداکثر 800 800 800 میلی متر) در دو عمق 90 و 150 میلی متر و هر چهار اندازه استاندارد PROFANEL از 400 x 400 90 90 میلی متر تا 600 5 520 x 90 میلی متر مناسب است. .


سایر لوازم جانبی برای profiPANEL شامل یک سینی صفحه کلید چرخان (450 میلی متر) و یک سینی ماوس ، دستگیره های پروفایل طراح ارگونومیک ، یک دسته براکت نصب شده و روکش های گوشه ای دیگر از نوع پلی آمید با رنگ قرمز ترافیکی (RAL 3020) ، آبی ترافیکی (RAL 5017) و سیاه عمیق (RAL) 9005)


گزینه های سفارشی سازی برای محدوده های استاندارد و ProfiPANEL و profiPANEL شامل ماشینکاری CNC ، رنگهای سفارشی ، چاپ و حکاکی افسانه ها و آرم ها ، محافظ EMC ، صفحه کلیدهای غشایی و مونتاژ کامل است.

netPI - صنعتی Raspberry Pi چالش های اتوماسیون را حل می کند


• پشتیبانی از اترنت صنعتی چند پروتکل


• رابط کاربری گرافیکی وب اکوسیستم داکر را حفظ کرد


• سرعت کلاک CPU کامل تا 50 درجه سانتیگراد هوای محیط


• کارت قابل تعویض مناسب 8 گیگابایتی صنعتی


• با ماژول های شبکه اضافی قابل ارتقا است


• گواهی CE ، FCC ، UL ، KCC ، RED ، MTBF موجود است


netPI یک پلت فرم مبتنی بر معماری Raspberry Pi 3 B برای پیاده سازی Cloud ، Internet of Things and Industry 4.0 سفارشی سازی پروژه های Edge Automation با خیال راحت بر روی نرم افزارهای کانتینر دار با استفاده از Docker است. هیلشر آن را با همکاری Element14 ، تولید کننده تمشک طراحی و آن را به ویژه برای مصارف صنعتی ارتقا داد. برد تک مدار آن ترکیبی از مدارهای Pi 3 B ، رابط های استاندارد آن ، شبکه چند پروتکل صنعتی Hilscher SoC netX به علاوه دو پورت اترنت صنعتی اضافی است. با طراحی معماری ، نرم افزار کلی NetPI با استاندارد سایبر IEC 62443 برای سیستم های اتوماسیون صنعتی و کنترل برای مقابله با تهدیداتی مانند دسترسی غیرمجاز ، دستکاری نرم افزار و شنود شنود مطابقت دارد و به لینوکس امنیتی ارتقا می یابد. دسترسی پیش فرض برای پیکربندی و مدیریت آن از طریق رابط کاربری گرافیکی تحت وب مجاز است. نرم افزارها و برنامه های اضافی فقط می توانند توسط کاربران معتبر با استفاده از محیط مجازی سازی Docker از پیش نصب شده در ظروف جدا و ایمن اعمال شوند تا با مفهوم امنیتی مطابقت داشته باشند.

(0) نظر
dragged border

دلتا HMI

صفحه های لمسی تمام رنگی HMI های جدید سری Omron NQ مناسب برای ماشین های کوچک و متوسط ​​، دارای مجموعه ای کامل از توابع برای ایجاد سریع برنامه های HMI بصری هستند. موجود در نسخه های تک رنگ رنگی یا حالت آبی ، NQ HMI ها می توانند با چند کلید عملکرد اضافی ، تصاویر ، دکمه ها ، پیام ها و نمودارهای واضح و واضح را روی صفحه لمسی نمایش دهند.


ترمینال های NQ HMI دارای صفحه نمایش با روشنایی بالا ، کیفیت و درگاه های USB برای برنامه نویسی ساده و انتقال داده هستند. پورت های سریال امکان اتصال به بسیاری از خانواده های محبوب PLC و سایر دستگاه ها مانند اینورترها و کنترل کننده های دما را فراهم می کند.


نرم افزار NQ بسیاری از ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد برنامه های موثر را ارائه می دهد. علاوه بر توابع اساسی اچ ام ای DOP-W157B، دکمه ها ، لامپ ها ، گرافیک و مترهای اضافی نیز وجود دارد که شامل روند و ثبت زمان واقعی و تاریخی است. روندها و هشدارها هم از برچسب حافظه داخلی و هم از برچسب PLC خارجی گرفته می شوند. متن های چند زبانه استاندارد هستند ، در حالی که عملکردهای مفید ، مانند صفحه های بازشو و الگو ، ایجاد یک پروژه HMI با ساختار و انعطاف پذیر را بسیار آسان می کنند. گفته می شود که این نرم افزار به آموزش کمی نیاز دارد و استفاده از آن آسان است.

Products4Automation سری جدید Monitouch V8 رابط های اپراتور را معرفی کرده و دامنه HMI های صفحه تخت سازگار با اترنت را که در بازار انگلستان موجود است ، گسترش می دهد. Monitouch S8 که به منظور استفاده ساده ، سازگار و سازگار با کنترل و پردازش سخت افزاری و نرم افزاری موجود طراحی شده است ، همچنین گفته می شود که مقرون به صرفه است و مصرف کلی آن 40 درصد کمتر از محصولات معمولی HMI است.


Monitouch V8 مناسب برای برنامه های HMI حساس به هزینه است که هنوز هم به قابلیت کارایی یک محصول عملکرد بالا و کیفیت تضمین شده نیاز دارند. این ارتباط با PLC ها ، رایانه های شخصی ، چاپگرها ، کارت خوان ها ، دوربین فیلم ، حسگرها و حداکثر دو شبکه اتوماسیون کارخانه (FA) ارتباط برقرار می کند. این می تواند از محصولات SCADA پشتیبانی کند که داده های تولید را از یک کل گیاه در یک نگاه در تصاویر واضح و واقعی نشان می دهد. همچنین با استفاده از پروتکل های PPI و MPI ارتباط مستقیمی با محدوده S7 زیمنس دارد.


پل هرست ، مدیرعامل Products4Automation می گوید: "Monitouch S8 زمینه مناسبی را در رابط اپراتور فراهم می کند تا با تولید کنندگان ماشین های کوچک تا متوسط ​​و ادغام های سیستم های اتوماسیون متناسب باشد."

(0) نظر
dragged border

کابل سریال پی ال سی دلتا


مهندسی کلاسیک مستقر در چنای در شرایط سختی قرار داشت که مشتریان آنها تقاضای کاهش هزینه محصول خود را داشتند و به یک راه حل سازگار برای بهبود بهره وری ، کیفیت و تحویل به موقع نیاز داشتند.


Speroni قادر به ارائه ابزار اندازه گیری برای کمک به کاهش زمان تولید و در نتیجه پاسخگویی به خواسته های مشتریان بدون ضرر بود.


زمینه


Classic Engineering یک شرکت تولیدی است که متخصص در ساخت قطعات انواع مینی پی ال سی ماشین آلات برای صنایع مختلف مهندسی و همچنین تولید کننده پیشرو در اجزای آسیاب بادی مانند قاب اصلی ، توپی و قاب عقب در هند است. جوشکاری ، اتمام فلز ، ساخت فلزات سنگین از دیگر خدمات ارائه شده توسط مهندسی کلاسیک است. چشم انداز او بیش از انتظار مشتری است و او صادقانه تلاش می کند تا خواسته های خود را در حد توان خود برآورده کند.


Speroni یک شرکت ایتالیایی است که راه حل هایی را برای اشکالات فنی با ارزش افزوده بیشتر ارائه می دهد که پیچیدگی های تولید را ساده می کند. پی ال سی آنها سابقه شکوهمندی در زمینه کمک به صنایع مختلف با مشکلات منحصر به فرد خود دارند - روشهای حل و تحویل محصولات با کیفیت عالی که مقرون به صرفه نیستند و به عنوان یک کمک بزرگ برای تولید کننده خدمت می کنند. پیشرفت در استفاده از منابع برای ایجاد ابزار مناسب برای ماشین مناسب ، صلاحیت انواع مینی پی ال سی و دقت را قاطع و دقیق می داند.


چالش


در حالی که کار با یک ماشین ، داشتن همه ابزارهای اندازه دقیق بسیار مهم است زیرا حتی یک اشتباه نامناسب نیز مانع عملکرد می شود. عملکرد یک ماشین دو جنبه دارد. یکی کم هزینه است اما عملکرد دستگاه زیاد است و بالعکس ، کم هزینه و کم کار است. اگر یک ابزار نیاز به 30 میکرون مسطح و بدون خط داشته باشد ، حتی یک دقیقه اختلاف در ابزار می تواند یک مانع بزرگ در کار دستگاه باشد که منجر به افزایش هزینه می شود.پی ال سی در نتیجه ، مهندسی کلاسیک مشتری داشت که به اجزای Windmill نیاز داشت. با این حال وقتی مشتری قیمت مورد نظر را تعیین کرد ، مهندسی کلاسیک به چالشی تبدیل شد که بدون نیاز به کیفیت یا تحمل ضرر ، کیفیت مورد نیاز را تحویل دهد. از این رو آنها دو چالش عمده داشتند. نخست برای تأمین قیمت هدف مشتری و دوم تأمین اجزای با کیفیت به موقع.راه حل"ابزار Speroni در افزایش کارایی بسیار مفید بوده است. متعاقباً ، این نیروی انسانی را کاهش می دهد زیرا ابزار صریحاً دستگاه را در پارامترهای صحیح تنظیم می کند که تولید ما را بهینه می کند »، می گوید: A K Chenniappan ، مدیر عامل.


با استفاده از مهندسی معکوس ، مهندسی کلاسیک شروع به تجزیه و تحلیل راه های کاهش زمان تولید کرد. آنها نیاز به یافتن راه حلی داشتند که بتواند با استفاده موثر از نیروی انسانی و ماشین تولید را بهینه سازد و یک راه حل با عملکرد بالا که باعث کاهش هزینه بهره برداری می شود را بهینه سازد. مهندسی کلاسیک تصمیم گرفت که بیشتر روی ابزارهای پیشرفته سرمایه گذاری کند که به عنوان راه حلی برای همه مشکلات عمل می کنند و در نتیجه تمام شرایط فوق را برآورده می کنند. Speroni سیستم اندازه گیری ابزار خود را ارائه داد که مطابق پارامترهای تعیین شده بود و مانند یک انواع مینی پی ال سی راه حل ثابت و ثابت برای مشکل کار می کرد. این شرکت با کمک این ابزار قادر به پاسخگویی به موقع خواسته های مشتری بدون افت کیفیت بود.جنبه دوم این بود که می توان از آن استفاده کرد تا زمانی که 80٪ از بین برود و پس از آن نیاز به تعویض مجدد با حداکثر دقت و صحت داشته باشد و هر پارامتر را به درستی برآورده کند. Speroni اطمینان حاصل کرد که ابزار صریحاً بدون هیچ گونه خطایی در پارامترهای مورد نیاز تعویض شده است.


نتایجمهندسی کلاسیک پس از غلبه بر این عقب گرد بزرگ توانست به طور کارآمد کار کند. نیازهای مشتری برآورده شد زیرا آنها محصولات را طبق معیارها به موقع پی ال سی کامپکت دلتا تحویل دادند. این امر همچنین باعث ایجاد رابطه اعتماد بین Classic و Speroni پس از آن Classic اطمینان حاصل کرد که هر ابزاری قبل از استفاده توسط Speroni معتبر است.


مهندسی کلاسیک ذکاوت دقیق آنها را به روشی کاملاً سرگرم کننده توضیح داد. هنگام رانندگی استفاده از کمربند ایمنی برای ایمنی و حفاظت بدیهی است که اطمینان ، تمرکز و کنترل را خصوصاً در سرعت بالا می دهد. به طور مشابه با یک ماشین سرعت بالا مفهوم ماشین آلات را با اقدامات مناسب تغییر می دهد و جایی برای خطاهای انسانی فراهم نمی کند. از این رو سیستم اندازه گیری ابزار مانند کمربند ایمنی برای ماشین پرسرعت کار می کند ، زیرا ابزار ماشین استراحت ثابت است و همه چیز متغیر است."زمان تولید 25٪ استفاده از ماشین آلات را کاهش داده است و از آن به عنوان یک ماشین بازرسی برای ابزارهای ترکیبی استفاده می شود که دستگاه را به طور دقیق در پارامترهای مناسب تنظیم می کند. این محصول بسیار مفید بوده است ، Speroni ابزاری نیست ، بلکه مانند یک ماشین است ، بسیار سفت و سخت است. "یک مشتری خوشحال ، آقای Dinesh از مهندسی کلاسیک می گوید.

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در جهان عمدتا به جرثقیل های سقفی در کارخانه های ذوب فولاد خود متکی است. این جرثقیل ها در محیط خشن و با درجه حرارت بالا پی ال سی جایی که سیستم های نوری مانند سیستم های لیزر برد یاب یا فن آوری های بی سیم معمولاً خراب می شوند ، کار می کنند. میانگین زمان تعمیر (MTTR) برای این سنسورهای نوری زیاد است و پیچیدگی آنها باعث می شود شناسایی عیب ها و زمان خرابی به یک کار وقت گیر انجام شود. همانطور که محصول فولادی میزان تحمل جریمه های نگهدارنده فولادی پر هزینه را کاهش می دهد ، کاهش می یابد.


سپس مسئله ایمنی کارگران مطرح است. اپراتور اغلب در هنگام کارکرد صحیح جرثقیل های پل با سناریوهای خطرناک روبرو می شود. و خدمه کار به طور مرتب از بخشها برای به روزرسانی پی ال سی کامپکت دلتا دستی سهام بازدید می کنند که منجر به تصادف ، جراحت و تلفات می شود.راه حلDynalog India ناهموارترین تبلت 13.3 ”Tablet PC M133W را به صنعت فولاد ارائه می دهد. این تبلت دارای اتصال شبکه 5GHz 802.11 ac قدرتمند شبکه و نمایشگر با وضوح بالا است. تبلت بدون فن عملکردی عالی دارد. TAB با صفحه نمایش با وضوح بالا برای نمایش تصاویر با کیفیت بالا طراحی شده است. همچنین ، از اتصال WLAN با سرعت بالا از نوع Wave 1 برخوردار است که به شما کمک می کند تا با دوربین های CC و همچنین نقطه دسترسی بدون هیچ گونه از دست دادن اطلاعات ارتباط برقرار کنید.در اولین نصب ، Tablet در کابین جرثقیل سقفی با پایه VESA نصب شد تا اپراتور بتواند حرکت و موقعیت ملاقه را تجسم کند. اما بعداً در سیستم های جدید جرثقیل ها کاملاً خودکار هستند ، کابین اپراتور وجود ندارد. این تبلت در اتاق کنترل حیاط نصب شده است. نرم افزار کاربردی به گونه ای در Radar Controller مستقر شده است که موقعیت X-Y جرثقیل را محاسبه می کند و به دوربین های CC با وضوح بالا پی ال سی دستور می دهد تا تصاویر را ضبط و از طریق کابل اترنت یا Wi-Fi به Tablet ارسال کند. در مجموع چهار دوربین در زمین نصب شده است. ملاقه از دوربین اول عبور می کند ، تصویر را ضبط می کند و به یک تبلت می فرستد. وقتی قرار است جلوی دوربین بعدی بیاید اولین دوربین خاموش می شود. این روش برای دوربین سوم و چهارم نیز تکرار می شود. دوربین روشن / خاموش توسط یک رادار کنترل می شود. کل این سیستم شامل سیستم Radar برای ابر ، اکسس پوینت برای اتصال WLAN ، دوربین هایی برای گرفتن تصاویر موقعیت قلاب جرثقیل نگهدارنده ملاقه (پر شده با فلز ذوب شده) با وزن بیش از 300 تن است.


نتیجه


پس از 18 ماه نصب موفقیت آمیز در دو حیاط ذوب فولاد در هند ، این سیستم ها در حال حاضر در جرثقیل حمل و نقل فلزات گرم مایع بدون حتی یک گزارش گزارش شده است. مدیران عملیاتی اکنون قادر به تمرکز بیشتر بر روی بهره وری سهام فولاد هستند تا نگرانی مداوم در مورد دارایی جرثقیل تعمیر و نگهداری و زمانبندی. هزینه کار مانند قبل از اجرا 8 تا 10 نفر برای انجام فعالیت کاهش یافته است.نکات برجسته M133W (تبلت 13.3 اینچی با صفحه نمایش زاویه پی ال سی کامپکت دلتا دید گسترده 1080 x 1080 با اتصال نوری برای خوانایی نور خورشید) عبارتند از:

• طراحی ناهموار: ضد ضربه ، لرزش و ترانزیت قطره

• ضد آب و ضد گرد و غبار IP65

• دارای گواهینامه MIL-STD-810G

• طراحی حرارتی بدون فن

• مسکن آلیاژ منیزیم با لاستیک الاستومریک در اطراف

(0) نظر
dragged border

اتوماسیون صنعتی

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در جهان عمدتا به جرثقیل های سقفی در کارخانه های ذوب فولاد خود متکی است. این جرثقیل ها در یک محیط سخت و با درجه حرارت بالا کار می کنند ، جایی که سیستم های نوری مانند سیستم های لیزر برد یاب یا فن آوری های بی سیم معمولاً خراب می شوند. میانگین زمان تعمیر (MTTR) برای این سنسورهای نوری زیاد است و پیچیدگی آنها باعث می شود شناسایی عیب ها و زمان خرابی به یک کار وقت گیر انجام شود. با افزایش محصول فولادی ، میزان تحمل جریمه های نگهدارنده فولاد با هزینه پایین کاهش می یابد.


سپس مسئله ایمنی کارگران مطرح است. اپراتور اغلب در هنگام کارکرد صحیح جرثقیل های پل با سناریوهای خطرناکی روبرو می شود. و خدمه فعال به طور مرتب از بخشها برای به روزرسانی سهام دستی که منجر به تصادف ، جراحت و مرگ می شود بازدید می کنند.راه حلDynalog India ناهموارترین تبلت 13.3 ”Tablet PC M133W را به صنعت فولاد ارائه می دهد. این تبلت دارای اتصال شبکه 5GHz 802.11 ac قدرتمند شبکه و نمایشگر با وضوح بالا است. تبلت بدون فن عملکردی عالی دارد. TAB با صفحه نمایش با وضوح بالا برای نمایش تصاویر با کیفیت بالا طراحی شده است. همچنین تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، از اتصال WLAN با سرعت بالا از نوع Wave 1 برخوردار است که به شما کمک می کند تا با دوربین های CC و همچنین نقطه دسترسی بدون هیچ گونه از دست دادن اطلاعات ارتباط برقرار کنید.در اولین نصب ، Tablet در کابین جرثقیل سقفی با پایه VESA نصب شد تا اپراتور فروشگاه اتوماسیون صنعتی  بتواند حرکت و موقعیت ملاقه را تجسم کند. اما بعداً در سیستم های جدید جرثقیل ها کاملاً خودکار هستند ، کابین اپراتور وجود ندارد. این تبلت در اتاق کنترل حیاط نصب شده است. نرم افزار کاربردی به گونه ای در Radar Controller مستقر شده است که موقعیت X-Y جرثقیل را محاسبه می کند و به دوربین های CC با وضوح بالا دستور می دهد تا تصاویر را ضبط کرده و از طریق کابل اترنت یا Wi-Fi به تبلت ارسال کند. در مجموع چهار دوربین در زمین نصب شده است. ملاقه از دوربین اول عبور می کند ، تصویر را ضبط می کند و به یک تبلت می فرستد. وقتی قرار است جلوی دوربین بعدی بیاید اولین دوربین خاموش می شود. این روش برای دوربین سوم و چهارم نیز تکرار می شود. دوربین روشن / خاموش توسط یک رادار کنترل می شود. کل این سیستم شامل سیستم Radar برای ابر ، اکسس پوینت برای اتصال WLAN ، دوربین هایی برای گرفتن تصاویر موقعیت قلاب جرثقیل نگهدارنده ملاقه (پر شده با فلز ذوب شده) با وزن بیش از 300 تن است.


نتیجه


پس از 18 ماه نصب موفقیت آمیز در دو حیاط ذوب فولاد در هند ، این سیستم ها در حال حاضر در جرثقیل حمل و نقل فلزات گرم مایع بدون حتی یک گزارش گزارش شده است. مدیران عملیاتی اکنون قادر به تمرکز بیشتر بر روی بهره وری سهام فولاد هستند تا نگرانی مداوم در مورد دارایی جرثقیل تعمیر و نگهداری و زمانبندی. هزینه کار مانند قبل از اجرا 8 تا 10 نفر برای انجام فعالیت کاهش یافته است.نکات برجسته M133W (تبلت 13.3 اینچی با صفحه نمایش با زاویه دید گسترده 1080 10 1080 با اتصال نوری برای خوانایی نور خورشید) عبارتند از:

• طراحی ناهموار: ضد ضربه ، لرزش و ترانزیت قطره

• ضد آب و ضد گرد و غبار IP65

• دارای گواهینامه MIL-STD-810G

• طراحی حرارتی بدون فن

• مسکن آلیاژ منیزیم با لاستیک الاستومر همه جا

از جمله اینکه ، آرواتو از محل Harsewinkel خود برای ارائه خدمات تدارکاتی به مشتریان در صنعت داروسازی و فناوری پزشکی استفاده می کند ، با 31000 متر مربع برای این منظور در سایت. این سایت برای کنار آمدن با افزایش حجم وظایف حمل و نقل داخلی پالت و همچنین مقابله با کمبود نیروی متخصص ، در شش وسیله نقلیه هدایت شده خودکار که توسط متخصص یونگ هاینریش ساخته شده سرمایه گذاری کرده است. برای این منظور ، در تابستان 2019 حدود 300 بازتابنده بر روی دیوارها و قفسه ها در امتداد مسیرهای حمل و نقل نصب شده است. اینها به عنوان نقاط ناوبری برای وسایل نقلیه عمل می کنند و توسط اسکنر لیزر بر روی وسایل نقلیه شناسایی می شوند. این امکان را برای وسایل نقلیه هدایت شده خودکار فراهم می کند تا با دقت حداکثر دو میلی متر با استفاده از مثلث حرکت کنند.در مرحله پیاده سازی ، یک سیستم کنترل فن آوری نوار نقاله جدید نصب شد ، علامت گذاری کف مطابق با استانداردهای 5S اعمال شد ، و ایستگاه های چرخش و همچنین قفسه های بافر در مسیر سفر مرکزی نصب شد تا پالت ها را به طور خودکار بافر کند و طولی و عرضی را ترسیم کند عملیات حمل و نقل.فناوری جدید توسط رابط های سیستم با نرم افزار مدیریت انبار و سیستم کنترل فناوری نوار نقاله ، به علاوه گفتگوی جدید اسکن مخصوص DTS ، گرد می شود. کارکنان شاغل در کالاهای دریافت کالا ، کالاهای خروجی و حمل و نقل داخلی در مورد مفهوم و قوانین مربوط به رفتار در ابتدای سال مطلع شدند.شش وسیله نقلیه که به نام ابرقهرمانان مشهوری مانند فروشگاه اتوماسیون صنعتی هالک ، بتمن یا سوپرمن نامگذاری شده اند ، به تمام انبارهای سایت ، کالاهای دریافت و کالاهای خروجی می روند و همچنین در منطقه دفع می شوند تا ظروف زباله را تخلیه کنند.مشاغل رانندگی برای DTS براساس مشاغل حمل و نقل تولید شده توسط نرم افزار مدیریت انبار ایجاد می شود. منبع و مقصد سیستم اتوماتیک از طریق منبع ذخیره سازی و مقصد مربوطه ایجاد می شود. DTV ها به طور مستقل در اطراف انبار حرکت می کنند ، دروازه ها را باز می کنند و سیستم های نقاله پالت را به بهره برداری می رسانند."با تشکر از رابط های بین DTS ، نرم افزار مدیریت انبار و فن آوری نوار نقاله ، هر حرکت پالت دارای یک وضعیت یکپارچه است. این ما را قادر می سازد تا موقعیت فعلی یک پالت را در زمان واقعی ردیابی کنیم ، "توضیح می دهد اریش برگ ، سرپرست پروژه در آرواتو.علاوه بر این ، این سیستم پالت های حمل و نقل تمام شده را نیز حمل می کند. نرم افزار مدیریت انبار بررسی می کند که آیا از قبل یک ردیف بارگیری برای شرکت مخابراتی وجود دارد یا یک ردیف بارگیری جدید باز می کند و آن را به نرم افزار کنترل ارسال می کند."ما همچنین می توانیم سیستم را با پشتیبانی دستی در هر زمان فراهم کنیم. با کمک یک کامپیوتر اصلی ، می توانیم مناطق خاص یا بخشهای سالن را مسدود کنیم تا اختلاط بین ترافیک از سالنهای خودکار و دستی به حداقل ممکن برسد. "ماتیاس اندرسون از واحد تجاری مهندسی لجستیک توضیح می دهد. اگر مانعی در راه است ، خروجی پی ال سی دلتا وسیله نقلیه فوراً متوقف می شود و تا رفع مانع به وظیفه خود ادامه نمی دهد. این وسیله نقلیه همچنین به سیستم حفاظت شخصی ، درهای پرسرعت ، درهای ضد حریق و سیستم اعلام حریق متصل است. در صورت هشدار ، وسیله نقلیه خودکار هدایت شده به طور مستقل از منطقه خطر خارج می شود.به لطف باتری های لیتیوم یونی قدرتمند و با قابلیت نگهداری صفر ، وسایل نقلیه می توانند حداکثر تا هشت ساعت زیر بار کامل کار کنند تا اینکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشند. در پایان روز یا هنگامی که تمام مشاغل آنها به پایان رسید ، وسایل نقلیه به طور خودکار به ایستگاه های شارژ خود باز می گردند. این جلسات شارژ در حین پرواز سیستم را قادر می سازد تا بدون نیاز به وقفه های خاص شارژ ، شبانه روزی کار کند."سیستم های حمل و نقل بدون راننده سنگ بنای داخلی-خودکارشناسی هستند. بر اساس کامیون های صنعتی استاندارد و آزمایش شده که با اجزای اتوماسیون تکمیل می شوند و توسط نرم افزار هوشمند کنترل می شوند ، آنها کارهای حمل و نقل مکرر را برای حجم بالای حمل و نقل بسیار ایمن و کارآمد انجام می دهند. EKS 215a ، که آرواتو در حال حاضر از آن استفاده می کند ، یک وسیله نقلیه اتوماتیک هدایت شونده بر اساس انتخاب کننده سفارش عمودی EKS است. EKS 215a می تواند بارهای تا 1.5 تن وزن را حمل و به طور خودکار آنها را در ارتفاع بلند تا 6.0 متر ذخیره کند. در این روند ، وسیله نقلیه می تواند حداکثر سرعت خود را تا 2.5 متر بر ثانیه برساند.در آرواتو ، وسیله نقلیه با سرعت 1.7 متر بر ثانیه حرکت می کند و ارتفاع بالابر 2.5 متر است. حذف سکوی راننده باعث می شود EKS 215a حتی در فضاهای محدود نیز خاصیت مانور داشته باشد. چنگال های خود پشتیبانی EKS 215a این امکان را برای حمل بارهای مخصوص و پالت های بسته و همچنین ایستگاه هایی برای حمل و نقل فراهم می کند که ما نمی توانیم وسایل نقلیه را زیر آنها رانندگی کنیم. "دکتر مارکوس هاینکر ، مدیر فروش پروژه در یونگ هاینریش می گوید.فابیان جنروتزکی ، مدیر عملیات در راه حل های زنجیره تأمین آرواتو ، گفت: "اجرای سیستم های خودروی هدایت شده خودکار ، پشتیبانی مطلوب از کارمندان ما را فراهم می کند. وی افزود: "آنها می توانند خود را وقف فعالیتهای ارزش آفرینتر کنندروابط خود را انجام داده و انرژی خود را در کارهایی مانند ذخیره سازی انبارهای ذخیره قرار دهند تا کالاها با سرعت بیشتری بازیابی شوند.


این امر علاوه بر نوآوری ، سطح کیفیت انبار را نیز افزایش می دهد. آسیب به پالت ها به حداقل می رسد زیرا این سیستم با دقت میلی متر کار می کند. در کنار VVA در Gütersloh و مرکز تدارکات آرواتو در Landsberg ، تاسیسات Harsenwinkel یکی از پیشگامان این زمینه است. مدیر پروژه برگ می گوید: "با توجه به عمق زیاد ادغام در فرآیندها و پیچیدگی های مرتبط ، من مطمئن هستم که این پروژه می تواند به عنوان نمونه برجسته ای برای گسترش بیشتر اتوماسیون در آرواتو مورد استفاده قرار گیرد."

(0) نظر
dragged border

ابعاد اچ ام ای

 دفتر مرکزی آن در اوکراین ، فناوری های پیشرفته و کارآمدی را در زمینه کشت محصولات هیدروپونیک توسعه می دهد.


پیشنهاد اصلی Alana-Eco سیستم پیچیده و کاملاً خودکار EVA است. EVA گیاهان را در یک محیط آیروپونیک چرخان رشد می دهد. این روش مبتکرانه به دلیل سه عامل میزان بهره وری را به حداکثر می رساند: استفاده کارآمد از فضا ، یک محیط خودکار کاملاً کنترل شده و اثر قدرتمند اوربیتروپیسم که رشد گیاه را تقویت می کند. الزامات کاربردی پیچیده EVA باعث تحریک آلانا-اکو برای استفاده از کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Unitision 'Vision570 برای جایگزینی کنترلر میتسوبیشی شد که در طول توسعه استفاده می شد.


Vision570 در مقایسه با میتسوبیشی آلفا xl کارایی بیشتری به ما ارائه می دهد. Vision570 دارای مزایای عمده ای نسبت به میتسوبیشی آلفا xl است ، خصوصاً در کارایی برنامه نویسی. وقتی نوبت به برنامه نویسی می رسد ، Unitronics انعطاف پذیری بی حد و حصر به شما می دهد. Unitronics این امکان را فراهم کرده است که Vison570 برای اجرای هر کاری برنامه ریزی شود. »مدیر Alana-Eco - Novikov Yuri.

برای رشد موفقیت آمیز گیاهان از جوانه تا مرحله آماده برداشت ، EVA به Vision570 برای کنترل خودکار موارد زیر احتیاج داشت:


تغذیه گیاه

در یک گلخانه هوازی ، گیاهان در خاک رشد اچ ام ای نمی کنند بلکه در یک محلول غذایی غیر خاک در یک بستر رشد می کنند. این نیاز به موارد زیر دارد:

- تهیه خودکار ماده مغذی.

اتوماسیون کامل چرخه تغذیه ، با توجه دقیق به pH ، EC ، دما و غیره

آلانا-اکو روش اختصاصی تحویل محلول غذایی به بستر را پیاده سازی می کند ، که مقدار محلول مورد نیاز را بسیار کاهش می دهد.کنترل محیطی

این شامل:

- شرایط عمومی محیطی دما ، مه ، سطح رطوبت ، تهویه.

- حفظ دقیق سطح CO2 از طریق کنترل بازخورد CLC ، با توجه به چرخه رشد گیاه.


عامل Orbitropism (جاذبه مصنوعی)

EVA گیاهان در حال رشد را در یک سری کاست هایی که درون یک درام چرخان قرار دارند نگهداری می کند. چرخش طبل به دور محور خود بطور مداوم جهت گرانش اچ ام ای را تغییر می دهد و تاثیری ایجاد می کند که به این عنوان گفته می شود: این بر آزاد شدن اکسین ها (هورمون های گیاهی) تأثیر می گذارد و بر مدت زمان خواب و بیداری تأثیر می گذارد. نتیجه افزایش قابل توجه رشد گیاه است.


طبق گفته آلانا-اکو ، Vision570 علاوه بر انجام وظایف ذکر شده در بالا ، سایر نیازهای برنامه را نیز برآورده می کند. V570 مدیریت آسان EVA را از طریق صفحه های خرید اچ ام ای اصفهان نمایش داده شده در صفحه لمسی رنگی داخلی - و همچنین امکان دسترسی از راه دور به برنامه HMI از طریق دسترسی از راه دور اترنت را فعال می کند. مزیت دیگر پشتیبانی گسترده Vision از پروتکل های ارتباط داده ای مانند MODBUS ، RS485 ، RS232 ، GSM بود. امکان ورود ، ذخیره و حتی دسترسی از راه دور داده ها به کارت SD نصب شده در V570 یکی دیگر از فاکتورهای مفید آن بود.

(0) نظر
X